FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

OZE TECHNIK

fotowoltaika i ogrzewanie ekologiczne

OZE Technik to firma zajmująca się sprzedażą i instalacją zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu energetyki.

Naszą specjalnością jest fotowoltaika, a także ekologiczne pompy ciepła i inne instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii. Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia i najwyższy standard usług.

Darmowa energia, tanie ogrzewanie elektryczne? To możliwe dzięki zaawansowanym rozwiązaniom energetycznym, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Firma OZE Technik to ekspert w zakresie tego typu instalacji, oferujący swojej wysokiej klasy usługi na terenie całego kraju. Nasze urządzenia umożliwiają pozyskiwanie energii cieplnej ze słońca oraz innych naturalnych źródeł, przy wykorzystaniu oszczędnych, nowoczesnych technologii. Energia odnawialna gwarantuje obniżenie wydatków eksploatacyjnych.

Nasza firma stawia przede wszystkim na profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy z Klientem. Pomagamy w doborze odpowiednich nowoczesnych rozwiązań pozwalających korzystać z energii odnawialnej i przynoszących spore oszczędności.

Każda wykonywana przez nas instalacja poprzedzana jest drobiazgowym audytem, podczas którego oceniamy zapotrzebowanie Klienta na energię elektryczną i cieplną, obecne wyposażenie kotłowni i inne czynniki wpływające na to, jaki rodzaj i wielkość systemu będzie najodpowiedniejszy.

Pomagamy naszym Klientom decydować o wszystkich aspektach technicznych montowanych rozwiązań. Czynimy to rzetelnie oraz skrupulatnie, pragnąc generować jak największe oszczędności w zakresie energii i ciepła dla każdego Klienta i jak najszybszy zwrot kosztów poniesionych w ramach inwestycji w nową instalację.

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy kompleksową i fachową obsługę każdej inwestycji, niezależnie od tego, czy zdecydują się na panele fotowoltaiczne, folie grzewcze, czy inne dostępne w naszej ofercie rozwiązania.

Nasze doskonale wyszkolone ekipy instalacyjne oraz zaufani podwykonawcy postarają się, aby każde zlecenie było wykonane profesjonalnie, sprawnie i estetycznie. Dbamy również o to, by zawsze pracować na podstawie starannie przygotowanego projektu, który jest dopasowany do istniejących instalacji. W ramach usługi montażu wykonujemy również uruchomienie zamontowanego systemu oraz przeprowadzamy instruktaż dotyczący prawidłowego z niej korzystania. Gwarantujemy też profesjonalną obsługę sprzedażową i rzetelny serwis.

Nasza siedziba znajduje się w Gryfinie nieopodal Szczecina, działamy jednak nie tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasi przedstawiciele pracują w całym kraju. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Darmowa energia w Twoim domu - Szczecin

Instalacja fotowoltaiczna, pompy ciepła - kompleksowa obsługa

Nasza Oferta

Darmowe ogrzewanie elektryczne i zasilanie

Proponujemy szeroki wybór zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które pozwolą Ci uzyskać darmową energię elektryczną i cieplną, wykorzystywane do ogrzewania pomieszczeń lub wody. Wykonujemy kompleksowe, nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Oferujemy swoją profesjonalną pomoc zarówno przy wyborze najodpowiedniejszego rodzaju i rozmiaru instalacji, jak i przy uzyskaniu dofinansowania lub preferencyjnego kredytu na inwestycję.

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla rolnictwa

Fotowoltaika dla firm

Nasze instalacje / Serwis

Dofinansowanie

Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych w domach mieszkalnych.

Projektujemy i montujemy różnego rodzaju instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach rolnych.

Posiadamy specjalną ofertę dla firm o różnej wielkości i profilu działalności.

Prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów odnawialnej energii.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji i znalezieniu programu odpowiedniego dla danego regionu oraz rodzaju prac.

Nasza oferta obejmuje także ekologiczne formy ogrzewania budynków. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo folie grzewcze oraz pompy ciepła

Ogrzewanie ekologiczne

Realizujemy program

do 90% dofinansowania

"CZYSTE POWIETRZE"

Dowiedz się więcej

Słoneczna energia odnawialna

Instalacje z gwarancją uzysku!

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Każda instalacja solarna naszego autorstwa jest zrealizowana kompleksowo i niezwykle profesjonalnie. Dbamy o każdy szczegół, począwszy od audytu, który ma na celu dobór najodpowiedniejszych rozwiązań, poprzez szczegółowy projekt instalacji, aż po najdrobniejsze detale związane z estetyką jej wykonania.

Proponowane przez nas urządzenia i elementy instalacyjne należą do najnowocześniejszych i najwydajniejszych na rynku. Pracują bezobsługowo i bezawaryjnie, a ich trwałość jest oceniana na kilkadziesiąt lat.
Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Gryfinie nieopodal Szczecina (woj. zachodniopomorskie). Mamy również przedstawicieli w innych częściach kraju, a usługi realizujemy na terenie całej Polski.

Energia odnawialna nie tylko sprzyja środowisku naturalnemu. Zapewnia również tanie ogrzewanie elektryczne czy zasilanie urządzeń AGD i oświetlenia ze względu na niemal zerowe koszty eksploatacji instalacji solarnych. Dzięki naszemu profesjonalizmowi jest możliwe uzyskanie ogromnych oszczędności w zakresie wydatków na energię i szybkiego zwrotu poniesionych kosztów. Darmowa energia to z pewnością świetna motywacja do podjęcia decyzji o inwestycji w takie rozwiązanie.

Prawdopodobnie jako jedyna firma w Polsce dajemy Państwu na każdą naszą instalację gwarancję uzysku na poziomie 95% mocy znamionowej tejże instalacji.  Dzięki temu wybór naszych usług oznacza nie tylko pewność korzystnego zakupu produktów najwyższej klasy, lecz również szybki zwrot poczynionej inwestycji.

Gwarancja dotyczy umowy, która obejmuje sprzedaż oraz montaż instalacji.

KONTAKT

kontakt z OZE Technik

OZE Technik: biuro

Ul. Żórawia 10a
74-100, Gryfino

Tel: +48 602-148-637
Tel: +48 91 570 63 10
e-mail: biuro@ozetechnik.pl

OZE Technik: Dział Doradców Techniczno-handlowych

Tel: +48 604-784-396
Tel: +48 690-281-545

OZE Technik: Dział Techniczny - Serwis

Tel: + 48 513 753 899
e-mail: serwis@ozetechnik.pl

Specjalnością naszej firmy są rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Montujemy m.in. instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Jako fachowcy w dziedzinie ogrzewania ekologicznego i darmowej energii ze źródeł odnawialnych, oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi i fachowe doradztwo.

Prosimy o kontakt z naszym biurem lub jednym z przedstawicieli, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług i stosowanych rozwiązań. Nasza główna siedziba znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w Gryfinie nieopodal Szczecina. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z całej Polski. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na inwestycje.

OZE Technik: lokalizacja

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WIZYTĘ DORADCY!

FOTOWOLTAIKA

Co powinieneś wiedzieć.

FOTOWOLTAIKA

O Firmie

Pytania

Kontakt

Wykonanie | RedProjekt | 2020