Dofinansowanie

Fotowoltaika – dotacje

Program „Mój Prąd”

Program „Czyste Powietrze”

Istnieje wiele programów, które oferują dofinansowanie do modernizacji domowych instalacji energetycznych i grzewczych na takie, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Nasze kompleksowe usługi obejmują również pomoc w uzyskaniu dotacji i znalezieniu odpowiedniego dla danego regionu i rodzaju prac programu.

Klientom, którym nie przysługuje dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną możemy zaoferować również pomoc w uzyskaniu preferencyjnego kredytu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych rozwiązań, które zapewnią Ci darmową energię elektryczną lub cieplną!

Firma OZE Technik oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji w ramach programu „Mój Prąd”. Jest to inicjatywa mająca na celu zwiększenie produkcji ekologicznej energii elektrycznej pochodzącej z mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Beneficjentami programu mogą zostać osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby. Aby otrzymać dotację trzeba mieć zawartą kompleksową umowę regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii wygenerowanej przez mikroinstalację. Program „Mój Prąd” zakłada przyznanie dofinansowania w wielkości 50% kosztów kwalifikowanych instalacji, przy czym nie więcej niż 5 tysięcy złotych na jedno przedsięwzięcie. W naszej firmie uzyskają Państwo niezbędną pomoc w staraniu się o dotację.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do programu zachęcamy do kontaktu z biurem OZE Technik pod numerem tel. +48 602-148-637 lub mailowo: biuro@ozetechnik.pl.

Istnieje wiele programów, które pozwalają uzyskać dotacje na instalację ekologicznych rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Zalicza się do nich również program „Czyste Powietrze” realizowany na terenie Szczecina oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy szeroko zakrojoną pomoc w zakresie znalezienia odpowiedniej formy dofinansowania i uzyskania wsparcia finansowego. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą ponosić wszystkich kosztów modernizacji domowych instalacji z własnych kieszeni. W efekcie oszczędności, jakie niosą za sobą zastosowane pompa ciepła czy instalacja fotowoltaiczna mogą być jeszcze większe.

W przypadkach, gdy dofinansowanie jest niewystarczające lub nie istnieje możliwość jego uzyskania, oferujemy też korzystne kredytowanie na preferencyjnych warunkach.
Proponujemy naszą pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

FOTOWOLTAIKA

O Firmie

Pytania

Kontakt

Wykonanie | RedProjekt | 2020