+48 602 148 637

Znadź nas na Facebook!
Darmowa wycena instalacji fotowoltaiczych szczecin
OzeTechnik jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma
Logo OzeTechnik - Fotowoltaika Szczecin

Kontakt

Pytania

O Firmie

OZE Technik: lokalizacja

Prosimy o kontakt z naszym biurem lub jednym z przedstawicieli, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług i stosowanych rozwiązań. Nasza główna siedziba znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w Gryfinie nieopodal Szczecina. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z całej Polski. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na inwestycje.

Specjalnością naszej firmy są rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Montujemy m.in. instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Jako fachowcy w dziedzinie ogrzewania ekologicznego i darmowej energii ze źródeł odnawialnych, oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi i fachowe doradztwo.

Ogrzewanie i Fotowoltaika Szczecin

KONTAKT

Dział techniczny Serwis
Napisz do nas!
Zadzwoń do nas!

OZE Technik: Dział Techniczny - Serwis

Tel: +48 513 753 899
e-mail: serwis@ozetechnik.pl

 

 

Dział doradców tehcnicznych
Zadzwoń do nas!
Zadzwoń do nas!

OZE Technik: Dział Doradców Techniczno-handlowych

Tel: +48 604-784-396
Tel: +48 690-281-545

Napisz do nas!
Zadzwoń do nas!
Zadzwoń do nas!
Nasze biuro

OZE Technik:

biuro UlBorówkowa 17, 74-100 Żórawie

oddział /korespondencja: UlSmocza 34, 70-731 Szczecin

Tel: +48 602-148-637
Tel: +48 91 570 63 10
e-mail: biuro@ozetechnik.pl

 

FOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

Istnieje wiele programów, które pozwalają uzyskać dotacje na instalację ekologicznych rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Zalicza się do nich również program „Czyste Powietrze” realizowany na terenie Szczecina oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy szeroko zakrojoną pomoc w zakresie znalezienia odpowiedniej formy dofinansowania i uzyskania wsparcia finansowego. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą ponosić wszystkich kosztów modernizacji domowych instalacji z własnych kieszeni. W efekcie oszczędności, jakie niosą za sobą zastosowane pompa ciepła czy instalacja fotowoltaiczna mogą być jeszcze większe.

W przypadkach, gdy dofinansowanie na fotowoltaikę jest niewystarczające lub nie ma możliwości jego uzyskania, oferujemy korzystne kredytowanie na preferencyjnych warunkach. Proponujemy naszą pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Firma OZE Technik oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji w ramach programu „Mój Prąd”. Jest to inicjatywa mająca na celu zwiększenie produkcji ekologicznej energii elektrycznej pochodzącej z mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Beneficjentami programu mogą zostać osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby. Aby otrzymać dotację trzeba mieć zawartą kompleksową umowę regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii wygenerowanej przez mikroinstalację. Program „Mój Prąd” zakłada przyznanie dofinansowania w wielkości 50% kosztów kwalifikowanych instalacji, przy czym nie więcej niż 5 tysięcy złotych na jedno przedsięwzięcie. W naszej firmie uzyskają Państwo niezbędną pomoc w staraniu się o dotację.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do programu zachęcamy do kontaktu z biurem OZE Technik pod numerem tel. +48 602-148-637 lub mailowo: biuro@ozetechnik.pl.

Istnieje wiele programów oferujących dofinansowanie modernizacji domowych instalacji energetycznych i grzewczych na takie, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Wśród nich dominują głównie instalacje fotowoltaiczne – dotacje można pozyskać z wielu źródeł, dzięki temu niwelując swoje wydatki niemal do minimum. Jednak każdego roku zmieniają się zasady zgłoszeń oraz warunki, jakie trzeba spełnić, by móc się ubiegać o dotacje. Fotowoltaika zazwyczaj musi być już zakończonym projektem, odebranym przez specjalistów, co dopiero wraz z pełną dokumentacją pozwala złożyć wniosek. Wydaje się to być skomplikowanym zabiegiem, dlatego nasze kompleksowe usługi obejmują również pomoc w uzyskaniu dotacji oraz znalezienie odpowiedniego dla danego regionu i rodzaju prac programu.

Klientom, którym nie przysługuje dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną, możemy zaoferować również pomoc w uzyskaniu preferencyjnego kredytu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych rozwiązań, które zapewnią Ci darmową energię elektryczną lub cieplną!

Program „Czyste Powietrze”

Program „Mój Prąd”

Fotowoltaika – dotacje

Dofinansowanie