+48 602 148 637

Kontakt

Pytania

O Firmie

OZE Technik: lokalizacja

Prosimy o kontakt z naszym biurem lub jednym z przedstawicieli, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług i stosowanych rozwiązań. Nasza główna siedziba znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w Gryfinie nieopodal Szczecina. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z całej Polski. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na inwestycje.

Specjalnością naszej firmy są rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Montujemy m.in. instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Jako fachowcy w dziedzinie ogrzewania ekologicznego i darmowej energii ze źródeł odnawialnych, oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi i fachowe doradztwo.

kontakt z OZE Technik

KONTAKT

OZE Technik: Dział Techniczny - Serwis

Tel: +48 513 753 899
e-mail: serwis@ozetechnik.pl

 

 

OZE Technik: Dział Doradców Techniczno-handlowych

Tel: +48 604-784-396
Tel: +48 690-281-545

OZE Technik:

biuro UlBorówkowa 17, 74-100 Żórawie

oddział /korespondencja: UlSmocza 34, 70-731 Szczecin

Tel: +48 602-148-637
Tel: +48 91 570 63 10
e-mail: biuro@ozetechnik.pl

 

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co stanowi potwierdzenie korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z energii słonecznej. Jest również jedną z dziedzin techniki, w której specjalizuje się nasza firma. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznej w domach jedno- i wielorodzinnych. Tego typu rozwiązanie daje możliwość uzyskania bezpłatnej energii przez długie lata. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii instalacja solarna może pokryć zapotrzebowanie całego domu na ciepłą wodę i prąd. Dodatkowo, inwestując w folie grzewcze, możecie Państwo korzystać z darmowego i komfortowego ogrzewania.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu „szyte na miarę”

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, jaką jest fotowoltaika, pozwala nam w doborze systemu zapewniającego odpowiednią do potrzeb Klienta ilość darmowej odnawialnej energii. Zajmujemy się przygotowaniem projektu od podstaw, dobierając odpowiednie panele o konkretnej mocy, by nie tylko zapewniały stały dopływ prądu, ale również oddawały nadmierną energię do sieci, w której można korzystać podczas pochmurnych i zimnych dni. Dlatego tak ważne jest, by fotowoltaika dla domu była tworzona z myślą o konkretnym zapotrzebowaniu mieszkańców, z uwzględnieniem wyglądu budynku oraz powierzchni dachowej.

W czasach, kiedy ekologiczne źródła energii są coraz bardziej doceniane, można uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki. Środki są przyznawane na zakup i montaż tego typu instalacji w domu. Naszym Klientom pomagamy w przygotowaniu potrzebnej dokumentacji oraz służymy wsparciem na każdym etapie realizacji wniosku. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Fotowoltaika dla domu

OZE TECHNIK