OZE TECHNIK

fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co stanowi potwierdzenie korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z energii odnawialnej. Jest również jedną z dziedzin techniki, w której specjalizuje się nasza firma. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznej w domach jedno- i wielorodzinnych. Tego typu rozwiązanie daje możliwość uzyskania bezpłatnej energii. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii instalacja solarna może pokryć zapotrzebowanie całego domu na ciepłą wodę i prąd. Dodatkowo, inwestując w folie grzewcze, możecie Państwo korzystać z darmowego i komfortowego ogrzewania.
Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, jaką jest fotowoltaika, pozwala nam w doborze systemu zapewniającego odpowiednią do potrzeb Klienta ilość darmowej odnawialnej energii.

W czasach, kiedy ekologiczne źródła energii są coraz bardziej doceniane, można uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki. Środki są przyznawane na zakup i montaż tego typu instalacji w domu. Naszym Klientom pomagamy w przygotowaniu potrzebnej dokumentacji oraz służymy wsparciem na każdym etapie realizacji wniosku.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

O Firmie

Pytania

Kontakt

Wykonanie | RedProjekt | 2020