OZE Technik: lokalizacja

Prosimy o kontakt z naszym biurem lub jednym z przedstawicieli, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług i stosowanych rozwiązań. Nasza główna siedziba znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w Gryfinie nieopodal Szczecina. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z całej Polski. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na inwestycje.

Specjalnością naszej firmy są rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Montujemy m.in. instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Jako fachowcy w dziedzinie ogrzewania ekologicznego i darmowej energii ze źródeł odnawialnych, oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi i fachowe doradztwo.

kontakt z OZE Technik

KONTAKT

OZE Technik: Dział Techniczny - Serwis

Tel: +48 513 753 899
e-mail: serwis@ozetechnik.pl

 

 

OZE Technik: Dział Doradców Techniczno-handlowych

Tel: +48 604-784-396
Tel: +48 690-281-545

OZE Technik:

biuro UlBorówkowa 17, 74-100 Żórawie

oddział /korespondencja: UlSmocza 34, 70-731 Szczecin

Tel: +48 602-148-637
Tel: +48 91 570 63 10
e-mail: biuro@ozetechnik.pl

 

Pytania

O Firmie

FOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

Pompy ciepła​​​​​​​

 

Folie grzewcze

 

Korzyści z instalacji folii grzewczych
Ogrzewanie ekologiczne z użyciem folii to nowoczesne i niezwykle korzystne rozwiązanie dla domu. Folie grzewcze zapewniają olbrzymi komfort i optymalną wilgotność powietrza, tworząc w domu korzystny mikroklimat. Inwestycja w instalację systemu nie jest kosztowna, a oszczędności wynikające z jego użytkowania mogą być ogromne. Ogrzewaniem można też w wygodny sposób sterować, ustawiając pożądaną temperaturę z dużą dokładnością. Cały system jest bezawaryjny i bezobsługowy.
Nasza firma wykonuje instalacje, wykorzystując wysokiej jakości folie grzewcze Red Snake. Oferujemy najwyższą jakość usług i profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do współpracy Klientów ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego oraz całej Polski!

Pompy ciepła są nie tylko ekologiczne, ale pozwalają też na dużą oszczędność. Korzystanie w 75% z darmowej energii sprawi, że rachunki obniżą się kilkakrotnie. Na inwestycję można otrzymać dofinansowanie. Nasi specjaliści dopasują odpowiednie rozwiązanie do potrzeb każdego Klienta i pomogą w przygotowaniu wszystkich formalności.

Na rynku istnieje wiele różnych rozwiązań, które służą do ogrzewania domu. Wybór konkretnej technologii jest decyzją na lata. Zależy od niej nie tylko wygoda użytkowania, ale również wysokość rachunków, jakie trzeba będzie płacić. Pompy ciepła to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które bazuje na odnawialnych źródłach energii.

Wykorzystanie tego typu ogrzewania przynosi nam wiele korzyści:

  • 75% ciepła w  domu będzie całkowicie za darmo. Pompy ciepła zostały zaprojektowane by służyć przez wiele lat. Oznacza to, że raz poniesiony wydatek będzie przynosił ulgę budżetowi rodziny przez dłuższy czas.

  • Podobnie jak w przypadku zakupu fotowoltaiki dla domu, istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do kosztów instalacji pompy ciepła. Nasza firma pomaga we wszelkich formalnościach związanych z jego pozyskaniem.

  • Pompy ciepła zostały przetestowane w ciężkich warunkach pogodowych w krajach skandynawskich. Podzespoły pomp są produkowane przez najlepszych producentów, a zautomatyzowana produkcja gwarantuje niezawodność przez wiele lat.

  • Pompy ciepła typu powietrze-woda charakteryzują się możliwością bezinwazyjnego podłączenia do już istniejącej instalacji centralnego ogrzewania bądź wody użytkowej. Dlatego koszt ich montażu jest bardzo niski.

  • Instalacje pomp ciepła są bezobsługowe. Raz zamontowane urządzenia działają sprawnie, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

  • Praca pomp ciepła nie zanieczyszcza otoczenia, dzięki czemu nasi Klienci mogą w pełni cieszyć się czystym powietrzem.

Folie grzewcze to nowoczesny i ekologiczny sposób na ogrzewanie pomieszczeń. Wykonuje się je z nowoczesnej tkaniny, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Tego typu instalację montuje się w podłodze. Zapewnia ona znacznie niższe koszty użytkowania niż tradycyjne metody ogrzewania. Dzięki niewielkiej grubości folii (0,4 mm) jest też łatwa w montażu i nie wpływa na podwyższenie poziomu podłogi.

Ogrzewanie ekologiczne tego typu może być instalowane pod dowolnym rodzajem podłogi, a także na istniejących posadzkach. Oznacza to, że folie grzewcze można montować nie tylko na etapie budowy, ale też w gotowych budynkach. Nadają się one zarówno do stosowania jako podstawowe źródło ogrzewania, jak i jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Folie układa się bardzo szybko i łatwo, a sama instalacja jest o wiele tańsza od tradycyjnego ogrzewania podłogowego. Tańsza jest również jego eksploatacja, dzięki wysokiej energooszczędności. Wykorzystując instalację fotowoltaiczną do produkcji energii elektrycznej niezbędnej do ogrzewania pomieszczeń za pomocą folii grzewczych, można uzyskać jeszcze większe oszczędności.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo też różne rozwiązania, które umożliwiają ogrzewanie ekologiczne budynków. Zajmujemy przygotowaniem projektu, sprzedażą oraz montażem folii grzewczych oraz pomp ciepła. Są to formy ogrzewania, które podobnie jak systemy solarne podlegają dofinansowaniu.

Ogrzewanie ekologiczne

OZE TECHNIK

 +48 602 148 637

Kontakt

Pytania

O Firmie