+48 602 148 637

Znadź nas na Facebook!
Darmowa wycena instalacji fotowoltaiczych szczecin
OzeTechnik jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma
Logo OzeTechnik - Fotowoltaika Szczecin

Kontakt

Pytania

O Firmie

OZE Technik: lokalizacja

Prosimy o kontakt z naszym biurem lub jednym z przedstawicieli, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług i stosowanych rozwiązań. Nasza główna siedziba znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w Gryfinie nieopodal Szczecina. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z całej Polski. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na inwestycje.

Specjalnością naszej firmy są rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Montujemy m.in. instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Jako fachowcy w dziedzinie ogrzewania ekologicznego i darmowej energii ze źródeł odnawialnych, oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi i fachowe doradztwo.

Ogrzewanie i Fotowoltaika Szczecin

KONTAKT

Dział techniczny Serwis
Napisz do nas!
Zadzwoń do nas!

OZE Technik: Dział Techniczny - Serwis

Tel: +48 513 753 899
e-mail: serwis@ozetechnik.pl

 

 

Dział doradców tehcnicznych
Zadzwoń do nas!
Zadzwoń do nas!

OZE Technik: Dział Doradców Techniczno-handlowych

Tel: +48 604-784-396
Tel: +48 690-281-545

Napisz do nas!
Zadzwoń do nas!
Zadzwoń do nas!
Nasze biuro

OZE Technik:

biuro UlBorówkowa 17, 74-100 Żórawie

oddział /korespondencja: UlSmocza 34, 70-731 Szczecin

Tel: +48 602-148-637
Tel: +48 91 570 63 10
e-mail: biuro@ozetechnik.pl

 

FOTOWOLTAIKA

Pompy ciepła

Komfort o każdej porze roku

Pompy ciepła

Komfort o każdej porze roku

  • możliwość pozyskania dofinansowania kosztów instalacji pompy ciepła. Nasza firma pomaga we wszelkich formalnościach związanych z jego pozyskaniem,

  • pompy ciepła zostały przetestowane w ciężkich warunkach pogodowych w krajach skandynawskich. Podzespoły pomp są produkowane przez najlepszych producentów, a zautomatyzowana produkcja gwarantuje niezawodność przez wiele lat,

  • koszt montażu jest bardzo niski, ponieważ pompy ciepła typu powietrze-woda charakteryzują się możliwością bezinwazyjnego podłączenia do już istniejącej instalacji centralnego ogrzewania bądź wody użytkowej,

  • instalacje pomp ciepła są bezobsługowe. Raz zamontowane urządzenia działają sprawnie, zapewniając wysoki komfort użytkowania,

  • praca pomp ciepła nie zanieczyszcza otoczenia, dzięki czemu nasi Klienci mogą w pełni cieszyć się czystym powietrzem.

Oszczędzaj, korzystając w 75% z darmowej energii. Skorzystaj z dofinansowania. Dopasujemy odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Na rynku istnieje wiele różnych rozwiązań służących do ogrzewania domu. Wybór konkretnej technologii jest decyzją na lata i zależy od niej nie tylko wygoda użytkowania, ale również wysokość rachunków, jakie przyjdzie nam płacić. Pompy ciepła to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które bazuje na odnawialnych źródłach energii. Ich wykorzystanie wiąże się z szeregiem korzyści, nie tylko energetycznych, ale również związanych z uzyskaniem dofinansowania na zakup urządzeń oraz wykonanie instalacji.

Pompy ciepła zostały zaprojektowane tak, by mogły służyć przez wiele lat. Oznacza to, że raz poniesiony wydatek będzie przynosił ulgę budżetowi rodziny przez dłuższy czas, a przy uzyskanym dofinansowaniu czas zwrócenia się inwestycji zostanie znacznie skrócony. Niemal od razu od założenia pompy ciepła 75% energii ogrzewania w Twoim domu będzie całkowicie za darmo.

Korzyści z posiadania pompy ciepła:

 

Zasada działania pompy ciepła

Przygotowując ofertę naszych pomp ciepła, zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Producentami poszczególnych podzespołów są firmy, które od dawna utrzymują wysoką pozycję na rynku. Dzięki temu jesteśmy pewni, że stosowana przez nas technologia zapewni Państwu ciepło i oszczędności na wiele lat. W swojej ofercie mamy kilka rodzajów pomp ciepła. Nasi eksperci na Państwa życzenie będą mogli dopasować odpowiednie rozwiązanie na potrzeby Państwa gospodarstwa.

Pompy ciepła

OZE TECHNIK