OZE TECHNIK

Pompy ciepła

Oszczędzaj, korzystając w 75% z darmowej energii. Skorzystaj z dofinansowania. Dopasujemy odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Na rynku istnieje wiele różnych rozwiązań służących do ogrzewania domu. Wybór konkretnej technologii jest decyzją na lata i zależy od niej nie tylko wygoda użytkowania ale również wysokość rachunków jakie przyjdzie nam płacić. Pompy ciepła to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które bazuje na odnawialnych źródłach energii. Ich wykorzystanie wiąże się z szeregiem korzyści

Zasada działania pompy ciepła
Przygotowując ofertę naszych pomp ciepła zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Producentami poszczególnych podzespołów są firmy, które od dawna utrzymują wysoką pozycję na rynku. Dzięki temu jesteśmy pewni, że stosowana przez nas technologia zapewni Państwu ciepło i oszczędności na wiele lat. W swojej ofercie mamy kilka rodzajów pomp ciepła. Nasi eksperci na Państwa życzenie będą mogli dopasować odpowiednie rozwiązanie na potrzeby Państwa gospodarstwa.

  • 75% ciepła w Twoim domu będzie całkowicie za darmo. Pompy ciepła zostały zaprojektowane by służyć przez wiele lat. Oznacza to, że raz poniesiony wydatek będzie przynosił ulgę budżetowi rodziny przez dłuższy czas.

  • Istnieje możliwość pozyskania dofinansowania do kosztów instalacji pompy ciepła. Nasza firma pomaga we wszelkich formalnościach związanych z jego pozyskaniem.

  • Pompy ciepła zostały przetestowane w ciężkich warunkach pogodowych w krajach skandynawskich. Podzespoły pomp są produkowane przez najlepszych producentów, a zautomatyzowana produkcja gwarantuje niezawodność przez wiele lat.

  • Koszt montażu jest bardzo niski, ponieważ pompy ciepła typu powietrze-woda charakteryzują się możliwością bezinwazyjnego podłączenia do już istniejącej instalacji centralnego ogrzewania bądź wody użytkowej.

  • Instalacje pomp ciepła są bezobsługowe. Raz zamontowane urządzenia działają sprawnie zapewniając wysoki komfort użytkowania.

  • Praca pomp ciepła nie zanieczyszcza otoczenia, dzięki czemu nasi Klienci mogą w pełni cieszyć się czystym powietrzem.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

FOTOWOLTAIKA

O Firmie

Pytania

Kontakt

Wykonanie | RedProjekt | 2020