OZE TECHNIK

Fotowoltaika dla rolnictwa

Posiadamy również specjalną ofertę dla gospodarstw rolnych, w których coraz większą popularność zyskują instalacje fotowoltaiczne. Dla rolnictwa to bardzo ważne, by móc stale rozwijać gospodarstwo, minimalizując związane z nim wydatki. Nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę ilość korzyści, jakie niesie za sobą tego typu inwestycja. Instalacja pozwala znacznie zmniejszyć rachunki za prąd, ogrzać wodę, a do tego daje nam przywileje podatkowe.

Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej rolnik ma prawko skorzystać z 25% ulgi inwestycyjnej i obniżyć swój podatek rolny do zapłaty. Nie oznacza to jednak, że nie należą mu się z tego tytułu żadne dofinansowania. Fotowoltaika dla rolnictwa również daje wiele przywilejów, umożliwiający szybszy zwrot inwestycji. Fotowoltaika jako odnawialne źródło energii objęta jest wieloma programami, z których skorzystać mogą rolnicy. Naszym klientom podpowiadamy i pomagamy w przygotowaniu wniosku. Więcej na ten temat można przeczytać w zakładce „Dofinansowania”.

 

Nawet podczas realizacji innej dużej inwestycji, zakup instalacji fotowoltaicznej da nam dodatkowe punktu za ekologię, dlatego warto rozważyć wybór tego typu źródła energii.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla domu

Zaprojektujemy, przygotujemy i zamontujemy instalację dostosowaną do Twojego domu!

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla firm

Oferujemy wysokiej klasy instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instytucji.

FOTOWOLTAIKA

Instalacje dla rolnictwa

Oszczędzaj i bądź ekologiczny! Posiadamy specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb rolników.

FOTOWOLTAIKA

Z gwarancją uzysku

Na każdą naszą instalację dajemy gwarancję uzysku na poziomie 95% mocny znamionowej instalacji!

Serwis OZE

Gwarancją jakości

Podczas realizacji naszych usług montażowych oraz serwisu nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

OZE Technik:

biuro UlBorówkowa 17, 74-100 Żórawie

oddział /korespondencja: UlSmocza 34, 70-731 Szczecin

Tel: +48 602-148-637
Tel: +48 91 570 63 10
e-mail: biuro@ozetechnik.pl

 

OZE Technik: Dział Doradców Techniczno-handlowych

Tel: +48 604-784-396
Tel: +48 690-281-545

OZE Technik: Dział Techniczny - Serwis

Tel: + 48 513 753 899
e-mail: serwis@ozetechnik.pl

 

 

KONTAKT

kontakt z OZE Technik

Specjalnością naszej firmy są rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Montujemy m.in. instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Jako fachowcy w dziedzinie ogrzewania ekologicznego i darmowej energii ze źródeł odnawialnych, oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi i fachowe doradztwo.

Prosimy o kontakt z naszym biurem lub jednym z przedstawicieli, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług i stosowanych rozwiązań. Nasza główna siedziba znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w Gryfinie nieopodal Szczecina. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z całej Polski. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na inwestycje.

OZE Technik: lokalizacja

O Firmie

Pytania

Kontakt